Koncerty

Život nás všetkých obdaril dušou, čo sa túži rozpínať láskou.

Spev mantier  je pre dušu ako kápeľ v rannej rose. V každom tóne ako v kvapke sa rozžiari sila vychádzajúceho slnka. Srdce sa oživí . Medicína zvuku pôsobí okamžite ako sa odovzdáme a plne sa ponoríme..

Mantry
MAN - myseľ
TRA - oslobodenie, transformácia

Mantry sú esencie Božskej múdrosti. Jednoduché vyjadrenie  oddanosti Láske, Stvoriteľovi v nekonečných podobách. Nesú Večné Pravdy, ktoré Duša pozná a rozpomína sa.

MEDICÍNA:
Mantry - (recitovaním-Džapa-alebo spievaním ) oslobodzujú myseľ uvoľňujú negatívne  mentálne vzorce.
Rozpúšťajú vnútorné napätie a transformujú strach.
Otvárajú srdce a dovoľujú nám zažiť stav bezpodmienej lásky.
Vedú nás do Vedomia Prítomnosti.
Odkývajú naše dary od Stvoriteľa.
Vedú nás k pochopeniu Vyšších zákonov Ducha.

 

SANSKRIT:
Je prastarý jazyk , kolíska všetkých jazykov. 
POCHÁDZA Z INDIE  a doteraz sa ním dohovoríte v mnohých krajinách Indie, Nepálu, Pakistánu... Nesie dokonalé harmonické ladenie oboch mozgových hemisfér a dekóduje našu prastarú múdrosť osvieteného Ducha.  V tomnto jazyku spievame mnohé mantry a ich silu môžete pocítiť aj vy na našich koncertoch, alebo pri spievaní a načúvaní našich CD .

Otvor srdce a spievaj!

Nerieš, či vieš spiuevať, či to zneje súladne, či falošne...
Mantry ťa vyladia zvnútra.
Jednoducho sa uvoľni, usmej sa vovnútri,
nadýchni sa a spievaj....srdcom.

KONCERTY SLNKA V SRDCI

Sme štyria. Duše krásne vyladené, bavíme sa životom, tvoríme , hráme sa a spievame. Naše koncerty sú spoločným tvorením . My všetci spoločne s Vami to tvoríme. My naladíme tón, poredspievame, vy sa pridáte... a ...potom už len plačeme dojatím nad silou lásky,liečenia, očisty a nového tvorenia v ktorej sa všetci kúpeme. Božské. Každý koncert je iný, nesie inú energiu, iné poslanie, témy, spojenia. aj keď mantry a piesne  sú často rovnaké, ale vždy je to nové. Ďakujeme vám za všetky zázračné spojenia na vlnách láskavých mantier.

 

Toto sme my:
Janka a Danka - láska ku spevu nás previedla detstvom, nôtením pri hrabaní sena, s motykou pri práci na poli, spievaní bhadžanov na jogových satsangoch , cez neuveriteľnú premenu ... až k tvoreniu Slnka v Srdci. Mantry vždy boli pre nás mocnou medicínou.  Vždy sme spievali. Danka prvý hlas a ja som nachádzala súladné tóniny.  Aj teraz ďakujeme že nám to ladí a stále nás to baví.  K tomu Dankine malé tibetské misky a perkusie a Jankina gitara sprevádzajú mantry.

Michal Kulich - krásna duša hudobníka, nežný hlas srdca , dokonalý gitarový sprievod a...flauta...ACH... Vďaka za tvoju prítomnosť Miško. 

Matúš Babka - aké to požehnanie čistého Bytia. Matúš je skvelý klavírny hudobník. Doprevádza nás so šľachetným citom.  Ale hlavne jeho žiara duše nás všetkých vyživuje všetko prestupujúcim mierom. 

Miško Truschan - náš osobný  zvukár. Ty si skutočný umelec, alchymista zvuku, vyladíš svojou anjelskou prítomnostťou naše hlasy do spoločnej piesne duše. Ach sme tak radi, že sa máme.

Ďakujeme 
Vám všetkým za spolutvorenie novej energie Lásky aj cez koncerty mantier.
Déva Premal, Miten, Manose, ...všetky bytosti pobozkané umením spievu mantier za nekonečnú inšpiráciu sveta liečivých prastarých piesní Ducha. Festivalu Svetla za nádhernú príležitosť zdieľať medicínu mantier slnka v srdci...
Vám všetkým, čo si nás púšťate na jóge, seminároch v spálni, v aute ...všademožne...mantry všade pokoj rozžiaria..

NAMASTE MILOVANÍ,
NECH NÁM DUŠA SPUEVA PIESEŇ OSLAVY ŽIVOTA V KAŽDOM OKAMIHU!

SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

NECH SÚ VŠETKY BYTOSTI ŠŤASTNÉ

S láskou Sofia